Kvaliteetne, vee ja soojakindel katus on iga hoone juures A ja O. Siin ei ole oluline, kas tegemist on vana või uue hoonega, meil on olemas kogemused ja teadmised, kuidas leida hinna ja kvaliteedi osas soodsaim lahendus igale kliendile. Mitte asjata ei alustata hoonete renoveerimist sageli just katustest. Võimalike veekahjustuste ärahoidmine ja soojakadude vähendamine on enamasti esmased vajadused, mida oskab väärtustada iga majaomanik.

Vanasõna ütleb: „Üheksa korda mõõda, üks kord lõika”. Katusetööde teostamine algab alati planeerimisest. Uue maja puhul algab see kliendi soovide kogumist, ehk projektist. Alustades oma maja kavandamist, tuleks konsulteerida ka katuse spetsialistidega. Lisaks lihtsalt visuaalsele küljele, saavad asjatundjad anda soovitusi ja tehnilist nõu materjalide osas. Lihtne näide, kivikatus võrreldes näiteks plekk-katusega on oluliselt raskem ja seda tuleb arvesse võtta kandekonstruktsioonide rajamisel. Kuna omame kogemust ka vanade katuste renoveerimisel ja hooldamisel, oskame omalt poolt nõu anda ka selles osas, mis puudutab katuse eluiga ja hoolduse vajadust.

Vana katuse renoveerimisel on samuti oluline eeltöö ja koostöö kliendiga. Vana katuse ja selle konstruktsioonide hindamisel saame kliendile anda väärtuslikku infot selle kohta, milline katusekonstruktsioonide ja soojustuse üldine olukord ja millised on võimalikud lahendused. Võib tulla ette juhtumeid, kus kliendil on tekkinud soov asendada eterniitkatus kauni kivikatusega, kuid selgub, et see eeldaks juba põhjalikumat renoveerimist, sest uus katus oleks raskem ja lisatööd oleksid kliendile ebamõistlikult kallid.

Kui hetke olukord on kaardistatud, saab juba asuda konkreetselt töid projekteerima ja planeerima. Harilikult on iga objekt unikaalne ja tööde teostamise käik sõltub kliendi soovidest. Kui renoveeritava katusega majas soovivad elanikud ka tööde käigus sees elada, siis tuleb sellega arvestada. Sellise töö puhul tuleb ka vana katuse lammutuse käigus arvestada sellega, kui oluline on enne uue katuse kattematerjali paigaldamist ajutiselt tagada hoone kaitse sademete eest.

Materjalide valiku osas on valik tänapäeval äärmiselt lai. Meie kogemused näitavad, et igale katusele on alati olemas üks või mitu lahendust, mille vahel klient valida saab. Ei ole olemas rumalaid küsimusi, meie töö on alati leida vastus ja lahendus.